Hakkımızda

Firmamız 2012 yılında elektronik tasarım ve donanım üzerine hizmet vermek için kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana proje ayrımı yapmadan üstlendiği tüm işleri profesyonel şekilde tamamlamaya odaklanmıştır. Geçen süre zarfında diğer profesyonel firmalar ve üniversitelerle ileri teknoloji cihazlar üretilmiştir.

Firmamız edindiği tecrübe ile özellikle üniversite ve endüstri arasında köprü vazifesi görerek iki yönlü teknoloji transferi gerçekleştirmektedir. Endüstri firmaları için ileri teknoloji (optik tasarım v.b.), üniversiteler için ise endüstriyel üretim (mekanik,elektronik tasarım ve prototipleme) hizmetleri vermekteyiz.

GÖMÜLÜ SİSTEM TASARIMI VE DONANIMI

Projelerinizde gömülü sistem ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Devre tasarımı, yazılımı, prototip üretimi; talep edildiği taktirde seri üretim hizmeti vermekteyiz.

CİHAZ TASARIM VE ÜRETİMİ

Fikrinizi gerçeğe dönüştürmek bizim için en önemli öncelik. Özellikle üniversiteler ile gerçekleştirdiğimiz projeler sayesinde ileri teknoloji cihaz üretimi konusunda uzmanlaştık. Cihazın tasarım aşamasından çalışır prototip aşamasına kadar gereken; elektronik, mekanik, yazılım ve endüstriyel tasarım aşamalarını profesyonel firmalarla işbirliği yaparak tamamlamaktayız.  Prototip çalışmaları sonucunda istenildiği takdirde seri üretim alt yükleniciliği hizmeti vermekteyiz.